Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

OKNA SCHÜCO DO NOWYCH I ISTNIEJĄCYCH BUDYNKÓW

OKNA

Współczesne okna to wyśrubowane parametry izolacji cieplnej, akustycznej oraz zaawansowane zabezpieczenia antywłamaniowe. Ponadto producenci nowoczesnych okien PCV czy aluminiowych starają się, aby stolarka okienna wyróżniała się atrakcyjnym designem i stanowiła dodatkowy element aranżacji fasady budynku. Nowoczesne okna znacząco obniżają koszty ogrzewania, eliminując mostki termiczne, a także gwarantują wymianę powietrza między wnętrzem, a zewnętrzem budynku, zmniejszając ryzyko gromadzenia wilgoci.

Okna są także bezpieczne w użytkowaniu, wykonane są z wysokiej jakości elementów, które gwarantują ich niezawodność na wiele lat.

 

 NOWOCZESNY DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

Zarówno okna PCV aluminiowe jak i drzwi w każdym wariancie charakteryzują się nowoczesnym designem. Dzięki niemu stworzą estetyczną całość z nowoczesnym domem i każdą elewacją. Zaletą naszej stolarki okienno-drzwiowej jest dostępność kilku kolorów, od tradycyjnych bieli i szarości, przez drewnopodobne, po dowolny kolor z palety RAL. Ponadto proponujemy drzwi i okna przesuwne oraz rozwierne o wielu funkcjach.

 

TRWAŁE I EKOLOGICZNE OKNA

Wymiana okien na nowoczesne modele Schüco oznacza też gwarancję ich trwałości i niezawodności przez kilkadziesiąt lat. Wynika to ze stosowania bardzo surowych norm produkcji oraz najwyższej jakości materiałów. Zarówno okna PCV, jak i aluminiowe czy drzwi balkonowe są ekologiczne i odporne na działanie czynników środowiskowych. Odpowiednia eksploatacja i okresowa konserwacja zapewniają im bardzo długą żywotność.

 

 

Wybierz system dla swojej inwestycjiOkna PVC

(wersja 2 i 3 szybowa , przenikalność okien w zakresie 1,0 – 1,4 W/m2K*)


Okna energooszczędne PVC i ALU

(również do domów pasywnych, wersja 3-szybowa, 3-uszczelkowa, przenikalność okien w zakresie 0,75 – 1,0 W/m2K*)