Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Drzwi tarasowe – przesuwne PVC i ALU

Energooszczędne drzwi tarasowe lub balkonowe sprawią, że będziemy mogli rozkoszować się widokiem na nasz ogród, nie martwiąc się przy tym o rachunki za ogrzewanie. Poza tym, dzięki specjalnym rozwiązaniom, zwiększą bezpieczeństwo domowników i ochronę przed włamaniem.

System przesuwny Schuco LivingSlide

 

Innowacyjny system podnoszono-przesuwny Schüco LivIngSlide ze skrzydłami o głębokości zabudowy 82 mm jest pod względem wymiarowym kompatybilny z systemem Schüco LivIng. Ta zgodność systemowa zapewnia dostęp do szerokiej gamy profili dodatkowych, m.in. listew przyszybowych i akcesoriów szklenia. Ujednolicenie wymiarów systemowych zapewnia proste i elastyczne planowanie i wykonywanie różnych połączeń. Znacząca redukcja liczby elementów zmniejsza nakład pracy i zaangażowanie kapitałowe związane z magazynowaniem.

Nowy system podnoszono-przesuwny oferuje także szereg korzyści konstrukcyjnych, takich jak np. wzmocnienie skrzydła zamkniętym kształtownikiem stalowym o przekroju prostokątnym. Znacznie zwiększa stabilność konstrukcji i pozwala na wykonywanie dużych elementów o masie skrzydła do 400 kg.

System przesuwny Schüco EasySlide

 Schüco EasySlide

Schüco EasySlide

Drzwi Schüco EasySlide zapewniają podwyższony komfort użytkowania pomieszczeń mieszkalnych. Niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że wnętrze budynku utrzymuje przyjemną temperaturę, co przekłada się nie tylko na wygodę domowników, ale też zdecydowanie niższe opłaty. Dzięki drzwiom Schüco EasySlide dom praktycznie „dopasowuje się” do temperatury panującej za oknem.

Drzwi Schüco EasySlide gwarantują też podwyższoną ochronę przeciwwłamaniową, a oprócz tego dostępne są w wielu różnych wariantach – zarówno konstrukcyjnych, jak i kolorystycznych.

System przesuwny Yawal DP 180

System DP 180

System DP 180

System drzwi podnoszono-przesuwnych Yawal to rozwiązanie stworzone z myślą o Twoim komforcie oraz oczywiście – oszczędnościach. Budowa systemu DP 180 pozwala na znacznie obniżenie strat energii cieplnej, zapewniając tym samym ochronę przed zimnem, wiatrem, opadami atmosferycznymi, a także nadmiernym nasłonecznieniem.

System DP180 można montować w obiektach budownictwa mieszkaniowego i budynkach użyteczności publicznej.

Schüco CT70 PSK (HKS , Patio) : Drzwi uchylno-przesuwne

Schüco CT70 PASK (HKS)

Schüco CT70 PSK (HKS)

Schüco Corona CT70 PSK (PASK) to rozwiązanie łączące funkcjonalność drzwi przesuwnych z możliwością uchylania skrzydeł. W momencie otwierania skrzydła zawieszone na rolkach łożyskowanych na kulkach delikatnie wysuwają się z ramy i są przesuwane równolegle do ściany na sąsiednie przeszklenia stałe – w lewo lub w prawo, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić wewnątrz pomieszczenia wiele miejsca. Drzwi Schüco Corona CT70 PSK pomagają rozświetlić wnętrza, chroniąc je jednocześnie przed negatywnymi wpływami otoczenia. Niezawodny system z dwoma poziomami uszczelnień na całym obwodzie zapewnia pewną ochronę przed wiatrem, zimnem i hałasem. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości uszczelek EPDM drzwi ze standardową szybą Ug= 1,1 W/m2K uzyskują najlepsze w klasie drzwi przesuwnych parametry szczelności na wodę opadową i przenikalności cieplnej na poziomie Uw= 1,4 W/m2K. Optymalną stabilność i sztywność drzwi zapewnia zwiększona głębokość zabudowy 70 mm oraz solidne obwodowe wzmocnienia stalowe. Okucia mocno przykręcone do stali są przeszkodą trudną do pokonania. System może osiągać klasę antywłamaniową do WK2 włącznie.