Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Grzegorz Mielczarek – Producent drzwi i okien

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe inż. Grzegorz Mielczarek z siedzibą w Zduńskiej Woli na ul. Łaskiej 99 jest firmą świadczącą usługi w dziedzinie produkcji, projektowania i montażu żaluzji, rolet, okien i drzwi z PVC (PCW) i aluminium. Firma istnieje od 2.01.1991 roku i od 1997 roku posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Zatrudnia 65 pracowników.

Firma PPHU inż. Grzegorz Mielczarek posiada siedzibę w Zduńskiej Woli ul. Łaska 99 i wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem RG.002504/91. Firmę reprezentuje właściciel – Grzegorz Mielczarek.

Produkcja i projektowanie okien Mielczarek

Zakład intensywnie rozwija się w produkcji i projektowaniu okien, elementów fasadowych i ogrodów zimowych w systemach SCHÜCO INTERNATIONAL. Jest to system niemiecki istniejący już od ok. 50-ciu lat na rynku europejskim i uchodzi za jeden z najmocniejszych systemów w Europie i najbardziej dopracowany od strony konstrukcyjnej. Firma posiada biura projektowe.

PPHU inż. Grzegorz Mielczarek stosuje do produkcji okien system profili PCW niemieckiej firmy SCHÜCO INTERNATIONAL. Są to profile wytłaczane z utwardzonego polichlorku winylu. Jest to PVC – twardy, wysokoudarowy, trudno zapalny, odporny na działanie kwasów i zasad, jednorodnie zabarwiony. Wyroby naszej firmy są produkowane na bazie nowoczesnych i sprawdzonych systemów i profili, najwyższej jakości szyb zespolonych, wysokiej klasy okuć WINKHAUS-ACTIVPILOT oraz przy ścisłym przestrzeganiu wymogów konstrukcyjno-technicznych podczas produkcji.

Firma sprzedaje swoje produkty poprzez sieć biur handlowych: w Zduńskiej Woli, Łasku, Łodzi, Warszawie, a także sprzedaje towary w Słowacji, Czechach, Niemczech, Francji, Holandii za pośrednictwem swoich przedstawicieli handlowych zapewniając kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo techniczne, pomiary z natury, transport wyrobów, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

CERTYFIKATY FIRMY GRZEGORZ MIELCZAREK

2012 05 31 Atest higieniczny PVC SCHUCO

FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY:

www.yawal.com.plpolski system aluminiowy
www.winkhaus.com.plsystem okuć do okien i drzwi
www.pietrucha.com.plparapety pcw komorowe
www.glaspol.comkoncern produkujący szyby
www.press-glas.com.plfirma produkująca szyby
www.schueco.plstrona główna PL SCHÜCO
www.krispol.plstrona producenta bram segmentowych KRISPOL
www.nawiewnik.plnawiewniki higrosterowane, ciśnieniowe, akustyczne AERECO
www.koncajs.plparapety z marmuru syntetycznego KONCAJS
www.adeco.plmarkowe wypełnienia drzwiowe ADECO
www.obst-gmbh.demarkowe wypełnienia drzwiowe OBST
www.frohmasco.com.plwyroby z tworzyw sztucznych FROHMASCO