Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Grzegorz Mielczarek – Producent drzwi i okien PVC i ALU

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe inż. Grzegorz Mielczarek z siedzibą w Zduńskiej Woli na ul. Łaskiej 99 jest firmą świadczącą usługi w dziedzinie produkcji, projektowania i montażu żaluzji, rolet, okien i drzwi z PVC (PCW) i aluminium. Firma istnieje od 2.01.1991 roku.

Firma PPHU inż. Grzegorz Mielczarek posiada siedzibę w Zduńskiej Woli ul. Łaska 99 i wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem RG.002504/91. Firmę reprezentuje właściciel – Agnieszka Mielczarek.

Produkcja i projektowanie okien Mielczarek

Zakład intensywnie rozwija się w produkcji i projektowaniu okien, elementów fasadowych i ogrodów zimowych w systemach SCHÜCO INTERNATIONAL. Jest to system niemiecki istniejący już od ok. 50-ciu lat na rynku europejskim i uchodzi za jeden z najmocniejszych systemów w Europie i najbardziej dopracowany od strony konstrukcyjnej. Firma posiada biura projektowe.

PPHU inż. Grzegorz Mielczarek stosuje do produkcji okien system profili PCW niemieckiej firmy SCHÜCO INTERNATIONAL. Są to profile wytłaczane z utwardzonego polichlorku winylu. Jest to PVC – twardy, wysokoudarowy, trudno zapalny, odporny na działanie kwasów i zasad, jednorodnie zabarwiony. Wyroby naszej firmy są produkowane na bazie nowoczesnych i sprawdzonych systemów i profili, najwyższej jakości szyb zespolonych, wysokiej klasy okuć WINKHAUS-ACTIVPILOT oraz przy ścisłym przestrzeganiu wymogów konstrukcyjno-technicznych podczas produkcji.

Firma sprzedaje swoje produkty stacjonarnie w biurze handlowym zlokalizowanym w Zduńskiej Woli bezpośrednio przy zakładzie produkcyjnym oraz za pośrednictwem swoich przedstawicieli handlowych zapewniając kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo techniczne, pomiary z natury, transport wyrobów, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

CERTYFIKATY FIRMY GRZEGORZ MIELCZAREK

 

FIRMY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY:

www.schueco.com/pl/ strona główna producenta profili PVC SCHÜCO
https://www.winkhaus.com/pl-pl system okuć do okien i drzwi PVC
https://glassolutions.pl/pl dostawca rozwiązań i systemów szklanych
https://www.illbruck.com/pl_PL/home/ producent systemów uszczelniania
https://www.pressglass.com producent szyb zespolonych
https://www.roto-frank.com/pl/ okucia do okien i drzwi z ALU
www.krispol.pl strona producenta bram segmentowych KRISPOL
https://www.yawal.com/ polski system aluminiowy
https://www.paneldoor.pl/ producent ekskluzywnych wypełnień drzwiowych
https://www.selt.com/ producent żaluzji fasadowych
www.nawiewnik.pl nawiewniki higrosterowane, ciśnieniowe, akustyczne AERECO