Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Bramy garażowe

Bramy garażowe dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. KRISPOL oferuje wszystkie rodzaje bram garażowych, jakie są dostępne na rynku: segmentowe, rolowane i uchylne. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Bramy garażowe segmentowe Krispol

Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.

Brama garażowa segmentowa

Bramy garażowe z powierzchnią Slick
Bramy typu Slick nie posiadają struktury woodgrain na zewnętrznej powierzchni segmentów lecz są lekko zmatowione fakturą mikrorowków, spotykaną na powierzchniach meblowych.

Powierzchnia typu Slick dodaje bramom szyku i elegancji, co wychodzi naprzeciw najnowszym trendom designu. Bramy garażowe typu Slick z pewnością będą sprzyjać aktywnym Klientom, którzy chcą się wyróżnić. Bramy z powierzchnią Slick dostępne są w ofercie Krispol w dwóch dekorach drewna: złoty dąb i orzech.
Zobacz ofertę bram garażowych segmentowych

Zalety bram garażowych segmentowych

  • otwierają się pionowo w górę, pod strop – połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwieranie i zamykanie bramy.
  • mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie -w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna
  • są dobrze zabezpieczone – wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem – zamek i rygiel
  • zapewniają dobrą izolacją termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień

Trwała brama musi być wykonana z odpowiednio wytrzymałych materiałów. To oczywiste i dlatego sekcje bram garażowych KRISPOL wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Grubość ich ścian wynosi 0,5 lub 0,7 mm. Wypełnienie sekcji stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną.

Wskaźnik izolacji termicznej mieści się w przedziale 1,1 – 1,5 W/m2K i jest uzależniony od m. in. typu paneli czy rodzaju przeszkleń.

Wykonane bramy garażowe – realizacje

Każdy, kto posiada dom z garażem, wie, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie tego pomieszczenia. Służy ono bowiem nie tylko ochronie auta, ale również zapobiega wtargnięciu do domu niepowołanych osób. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się nowoczesne, estetyczne i niezawodne bramy garażowe segmentowe.

Tego rodzaju bramy garażowe są nie tylko solidne, ale również doskonale się prezentują. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Nasza firma oferuje wykonanie projektu bramy w wybranym przez klienta kolorze oraz jej montaż. Wszystko w bardzo przystępnej cenie. Kontaktując się z nami uzyskasz dodatkowe informacje.