Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Bramy garażowe

Bramy garażowe dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. KRISPOL oferuje wszystkie rodzaje bram garażowych, jakie są dostępne na rynku: segmentowe, rolowane i uchylne. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Bramy garażowe segmentowe Krispol

Bramy segmentowe to indywidualność i nowoczesność w zasięgu ręki. To najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających Klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.

Brama garażowa segmentowa

Bramy garażowe z powierzchnią Slick
Bramy typu Slick nie posiadają struktury woodgrain na zewnętrznej powierzchni segmentów lecz są lekko zmatowione fakturą mikrorowków, spotykaną na powierzchniach meblowych.

Powierzchnia typu Slick dodaje bramom szyku i elegancji, co wychodzi naprzeciw najnowszym trendom designu. Bramy garażowe typu Slick z pewnością będą sprzyjać aktywnym Klientom, którzy chcą się wyróżnić. Bramy z powierzchnią Slick dostępne są w ofercie Krispol w dwóch dekorach drewna: złoty dąb i orzech.
Zobacz ofertę bram garażowych segmentowych

Zalety bram garażowych segmentowych

  • otwierają się pionowo w górę, pod strop – połączone segmenty, prowadzone są na rolkach po prowadnicach – to ergonomiczne rozwiązanie sprawia, że przestrzeń wewnątrz garażu jest możliwie największa, a przed garażem nie potrzeba dodatkowego miejsca do swobodnego otwieranie i zamykanie bramy.
  • mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie -w każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna
  • są dobrze zabezpieczone – wyposażone w proste i niezawodne systemy mechanicznego zabezpieczenia przed włamaniem – zamek i rygiel
  • zapewniają dobrą izolacją termiczną i akustyczną, dzięki temu, że wykonane są z segmentów o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, a wokół płaszczyzny bramy montowany jest system trwałych uszczelnień

Trwała brama musi być wykonana z odpowiednio wytrzymałych materiałów. To oczywiste i dlatego sekcje bram garażowych KRISPOL wykonane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Grubość ich ścian wynosi 0,5 lub 0,7 mm. Wypełnienie sekcji stanowi warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej zapewniająca dobrą izolację termiczną i akustyczną.

Wskaźnik izolacji termicznej mieści się w przedziale 1,1 – 1,5 W/m2K i jest uzależniony od m. in. typu paneli czy rodzaju przeszkleń.

Bramy garażowe rolowane

Brama garażowa rolowana to sprawdzona alternatywa dla modeli panelowych oraz bram skrzydłowych. Idealnie sprawdzi się w sytuacjach, gdy jest mało przestrzeni przed garażem, lecz nadaje się tylko do garaży, gdzie krawędź otworu wjazdowego jest jest wystarczająco wysoka (potrzeba jest odpowiednia przestrzeń do zrolowania bramy).

Ponadto bramy rolowane są bardzo estetyczne i gustownie wykonane. Pasują kolorystyką do pozostałej stolarki budowlanej i tworzą wspólną całość.

Brama garażowa rolowana

Zobacz ofertę bram garażowych rolowanych

Wykonane bramy garażowe – realizacje

Każdy, kto posiada dom z garażem, wie, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie tego pomieszczenia. Służy ono bowiem nie tylko ochronie auta, ale również zapobiega wtargnięciu do domu niepowołanych osób. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się nowoczesne, estetyczne i niezawodne bramy garażowe segmentowe.

Tego rodzaju bramy garażowe są nie tylko solidne, ale również doskonale się prezentują. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Nasza firma oferuje wykonanie projektu bramy w wybranym przez klienta kolorze oraz jej montaż. Wszystko w bardzo przystępnej cenie. Kontaktując się z nami uzyskasz dodatkowe informacje.