Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Bramy garażowe

Bramy garażowe zabezpieczają nie tylko dobytek przechowywany w samym garażu, ale także chronią dom przed osobami niepowołanymi. Dlatego trwała brama do garażu, to pewność, że Twój samochód i prywatne przedmioty będą odpowiednio chronione. Firma KRISPOL produkuje funkcjonalne bramy garażowe, zarówno modele segmentowe, rolowane oraz uchylne, które doskonale komponują się z nowoczesnymi jak i tradycyjnymi elewacjami budynków. Sprawdź, dlaczego warto i jak wybrać bramę garażową KRISPOL.

Co wyróżnia bramy garażowe Krispol

Bramy garażowe Krispol łączą wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania. Producent wyróżnia się na tle konkurencji praktycznym zastosowaniem zaawansowanej technologii i dopracowanym detalom. Firma koncentruje się na dostarczaniu produktów, które nie tylko zabezpieczają dom i ułatwiają codzienne życie, ale również świetnie się prezentują. Doskonałej jakości bramy Krispol to także wysoki komfort użytkowania, znakomita termoizolacja, automatyczne sterowanie napędem i łatwy montaż. To zdecydowanie produkty dla wymagających klientów.

Trwałość i estetyczny wygląd

Bramy garażowe Krispol projektowane są z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wykorzystanie przez producenta wysokiej jakości materiałów zapewnia produktom odporność na różnorodne warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia. Ciekawa gama kolorów i wzorów pozwala na idealne dopasowanie bramy do stylistyki każdego domu, niezależnie od tego, czy jest to brama rozwierna, czy brama uchylna.

Wysoki komfort użytkowania

Zastosowanie innowacji i znakomitych pomysłów projektantów w garażowych bramach segmentowych czy bram rozwiernych umożliwiło stworzenie produktu łatwego w obsłudze, a przy tym cichego. Bramy te można także zintegrować z systemami inteligentnego domu.

Bezpieczeństwo

Każda brama Krispol chroni dostęp do wnętrza garażu. Automatyczne bramy garażowe są odporne na działanie siłowe, a pełna automatyzacja sprawia, że tylko osoby upoważnione mają wstęp do budynku. Producent stosuje wielopoziomowe systemy zabezpieczeń, w tym zabezpieczenia przed przytrzaśnięciem, nieautoryzowanym dostępem oraz systemy alarmowe. Taka brama to gwarancja spokoju.

Izolacja termiczna i akustyczna

Krispol kładzie nacisk na izolacyjność termiczną i akustyczną swoich bram. Bramy skutecznie chronią pomieszczenie garażowe przed utratą ciepła i hałasem z zewnątrz. Również system otwierania całej bramy działa płynnie i cicho. Tym samym przyczyniają się do zwiększenia komfortu mieszkańców nieruchomości i efektywności energetycznej budynków.

Bramy garażowe segmentowe Krispol

Bramy segmentowe to najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, gwarantujące komfort i wygodę oraz doskonałą izolację cieplną. Wykonane z myślą o wymagających klientach, pozwalają stworzyć innowacyjne i niepowtarzalne rozwiązania architektoniczne.

Bramy garażowe z powierzchnią Slick

Bramy typu Slick nie posiadają struktury woodgrain na zewnętrznej powierzchni segmentów, lecz są lekko zmatowione fakturą mikrorowków, spotykaną na powierzchniach meblowych.

Powierzchnia typu Slick dodaje bramom szyku i elegancji, co wychodzi naprzeciw najnowszym trendom designu. Bramy garażowe typu Slick z pewnością będą sprzyjać aktywnym klientom, którzy chcą się wyróżnić. Bramy z powierzchnią Slick dostępne są w ofercie Krispol w dwóch dekorach drewna: złoty dąb i orzech.

Brama garażowa segmentowa

Automatyka do bram garażowych

Automatyka do bram garażowych w znacznym stopniu ułatwia codzienne życie, zapewniając wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Systemy automatycznego otwierania i zamykania bram garażowych pozwalają na bezdotykowe sterowanie bramą. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas niekorzystnych warunków pogodowych lub kiedy osoba wchodząca ma zajęte ręce. Zaawansowane technologie, takie jak sensory ruchu, piloty, aplikacje mobilne czy systemy integrujące bramę z inteligentnym domem umożliwiają dostosowanie działania bramy do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Automatyka do bram garażowych nie tylko podnosi komfort, ale również zwiększa poziom bezpieczeństwa. Nowoczesne systemy są wyposażone w funkcje zabezpieczające przed nieautoryzowanym dostępem, takie jak kodowanie sygnału radiowego czy zintegrowane alarmy. Ponadto mechanizmy wykrywające przeszkody automatycznie zatrzymują bramę w przypadku wykrycia obiektu na jej drodze. Zapobiega to wypadkom, ale także uszkodzeniom drzwi garażowych.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozwiązań każdy właściciel garażu znajdzie doskonały system automatycznego otwierania i zamykania bram.

Nice Linia Spin

Nice Linia Spin

Jak wybrać odpowiednie bramy garażowe?

W naszej ofercie bez problemu znajdziesz produkty, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Jednak zanim kupisz bramę, zastanów się, jaki rodzaj mechanizmu otwierania będzie dla Ciebie optymalny, jaki rodzaj stolarki i kolor będą wyglądały najlepiej, które materiały zapewniające uszczelnienie dobrze się sprawdzą. Ważne jest, aby brama garażowa była dopasowana do stylu architektonicznego budynku oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.

Należy również zwrócić uwagę na wielkość i sposób użytkowania garażu – czy będzie on służył wyłącznie do przechowywania samochodu, czy też pełni inne funkcje, np. służy do przechowywania narzędzi, jest mini warsztatem albo pomieszczeniem gospodarczym. Bogata oferta bram pozwala na dobranie takich drzwi garażowych, które zapewniają oszczędność miejsca albo ułatwiają wejście do garażu, gdy stoi przed nim samochód.

Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne to klasyczne rozwiązanie. Ich cechą jest prosta konstrukcja opierająca się na jednoczęściowym skrzydle. Skrzydło to uchyla się na zewnątrz, a następnie przesuwa pod strop garażu. W przypadku bramy uchylnej trzeba mieć wystarczająco dużo miejsca przed garażem, aby umożliwić swobodne otwieranie bramy. Bramy te pracują cicho i niezawodnie i są dobrym rozwiązaniem przy dostatecznej ilości wolnej przestrzeni.

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane to jedno z licznych rozwiązań, które znajdziesz w naszej ofercie. Mechanizm działania bramy rolowanej polega na zwijaniu się poszczególnych segmentów bramy w rolkę umieszczoną nad nadprożem. Taka konstrukcja sprawia, że bramy rolowane montowane są najczęściej w małych garażach. Zapewniają one również wysoki poziom bezpieczeństwa i izolacji termicznej. Ich kolejnymi atutem jest też wygodna obsługa, a materiały, z jakich są wykonane, są odporne na działanie wody, mrozu i słońca. Bramy rolowane są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, dlatego każdy klient ma możliwość indywidualnego dopasowania bramy roletowej do wyglądu budynku.

Wykonane bramy garażowe - realizacje

Każdy, kto posiada dom z garażem, wie, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie tego pomieszczenia. Służy ono bowiem nie tylko ochronie auta, ale również zapobiega wtargnięciu do domu niepowołanych osób. Wiedząc o tym, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się nowoczesne, estetyczne i niezawodne bramy garażowe segmentowe.

Tego rodzaju bramy garażowe są nie tylko solidne, ale również doskonale się prezentują. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Nasza firma oferuje wykonanie projektu bramy w wybranym przez klienta kolorze oraz jej montaż. Wszystko w bardzo przystępnej cenie. Kontaktując się z nami uzyskasz dodatkowe informacje.

Wypełnij i wyślij krótki formularz, a my oddzwonimy.

    O co chcesz spytać?
    Wczytaj plik (opcjonalnie):