Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Parapety aluminiowe z konglomeratu i marmuru

Parapety to nieodłączny element okien. Powinny być nie tylko estetyczne, ale także wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo parapety zewnętrzne i wewnętrzne : blaszane, aluminiowe z konglomeratu, granitu, płyty MDF wodoodpornej oraz drewniane.

Parapety z konglomeratu najwyższej jakości

Oferowane przez nas parapety z konglomeratu czyli kamienia syntetycznego poprawią wygląd każdego wnętrza, w którym się znajdą. Są bardzo estetyczne, a jednocześnie funkcjonalne i trwałe. Charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Są również odporne na działanie wysokich temperatur. Parapet z konglomeratu doskonale sprawdzi się zarówno z oknami PVC, jak również oknami drewnianymi i wykonanymi z aluminium.

  • Bardzo estetyczne, poprawiają wygląd każdego wnętrza.
  • Przeznaczony do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium.
  • Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.
  • Ze względu na różnice w strukturze materiału konglomeraty drobnoziarniste w stosunku do gruboziarnistych mają trzykrotnie mniejszą nasiąkliwość (absorpcję wody), dwukrotnie większą wytrzymałość na zginanie, o ok. 30% większą wytrzymałość na ściskanie.

Wzory i kolory parapetów

 

 

Parapety komorowe PCW

Parapety komorowe PCW

Parapety komorowe PCW

  • Przeznaczony do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium, Dzięki najszerszej na rynku palecie oklein doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien.
  • Rdzeń wykonany z wysoko udarowego polichlorku winylu, laminowany wysokiej jakości okleinami PVC i laminatami CPL, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną. – Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do każdego wnętrza.
  • Największy wybór kolorów i szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu oraz wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z PVC to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym.

 

 

PARAPETY WEWNĘTRZNE Z PŁYTY MDF

Parapety wewnętrzne produkowane przez firmę MAGURA charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu. Występują w ogromnej gamie kolorystycznej – obecnie posiadamy w swej ofercie kilkadziesiąt dekorów.

Duża różnorodność oklein pozwoli Państwu na dobór parapetów nie tylko do koloru ramy okiennej, ale np. do koloru paneli podłogowych, ścian, rolet.

Parapety wewnętrzne z MDF MAGURA

Parapety z MDF firmy MAGURA

 

 

 

POZOSTAŁA OFERTA PARAPETÓW :

  • Parapety aluminiowe zimnogięte i tłoczone
Parapet aluminiowy zimnogięty

Parapet aluminiowy zimnogięty

Parapet aluminiowy Aluron

Parapet aluminiowy Aluron

  • Parapety stalowe (malowane oraz w okleinie)
Parapety okleinowane softline

Parapety okleinowane softline

 

Parapet stalowy malowany

Parapet stalowy malowany

 

Parapety stalowe okleinowane

Parapety stalowe okleinowane klasyczne