Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Bramy garażowe segmentowe

Budowa domu z garażem lub wolnostojącego garażu w sąsiedztwie starszego budynku wymaga podjęcia decyzji o wyborze odpowiedniej bramy. Dostępne na rynku produkty różnią się zarówno konstrukcją czy sposobem działania, jak i estetyką i wzornictwem. Jedną z propozycji są bramy segmentowe. Ceny takich model są atrakcyjne i korzystne w stosunku do jakości tych rozwiązań. Zarówno one, jak i urozmaicone wzornictwo sprawiają, że jest do dobry wybór do większości garaży.

Charakterystyka bram segmentowych

Bramy garażowe segmentowe są specyficznymi konstrukcjami, zbudowanymi z szerokich paneli stalowych, połączonych ze sobą w układzie poziomym. Dzięki temu wizualnie tworzą wrażenie dużych płaszczyzn podzielonych na pasy. Takie rozwiązanie sprawia, że brama nie sprawia wrażenia masywnej i nie przytłacza wielkością. Jest też znacznie bardziej dekoracyjna i lepiej wkomponowuje się w otoczenie.

Poszczególne panele tworzące bramę nie są jedynie pasami blachy. Wnętrze każdego z nich wypełnia specjalna bezfreonowa pianka, która poprawia właściwości termoizolacyjne elementu i sprawia, że jest on bardziej odporny na odkształcenia. Ochronę przez utratą ciepłą z wnętrza garażu zapewnia też dodatkowe uszczelnienie, zamontowane na całym obwodzie oraz przy podłożu. Takie uszczelnienia ma również brama segmentowa z drzwiami. Cena tego wariantu jest tylko nieznacznie wyższa od modelu podstawowego.

Brama garażowa segmentowa Krispol składa się z podsufitowych prowadnic pionowych i poziomych, w których porusza się skrzydło. Cała konstrukcja jest wykonana z ocynkowanej stali, dzięki czemu wykazuje dużą odporność na czynniki środowiskowe, w tym na korodowanie. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie paneli przed przytrzaśnięciem palców. Oferujemy zarówno ręczne, jak i automatyczne bramy segmentowe. Cennik poszczególnych modeli udostępniamy po kontakcie telefonicznym.

Brama garażowa segmentowa

Bogaty wybór tłoczeń i kolorów

Cechą, która wyróżnia bramy garażowe segmentowe Krispol jest różnorodność wzornictwa. Dzięki temu konkretny model może być dopasowany zarówno do aranżacji budynku, jak i do jego otoczenia. Ponadto, można wybierać rozwiązania, które odpowiadają gustom domowników, czyli po prostu im się podobają. Cena bramy segmentowej w minimalnym stopniu jest uzależniona od kolorystyki. Większość modeli jest wykończona metodą malowania proszkowego, które jest stosunkowo tanią i sprawdzona technologią.

Dowolny kolor może mieć zarówno brama garażowa segmentowa z napędem i drzwiami jak i model bez tego dodatku. W asortymencie mamy modele Krispol wykonane z paneli:

 • bez przetłoczeń,
 • z przetłoczeniami wysokimi,
 • z przetłoczeniami niskimi,
 • z przetłoczeniami kasetonowymi,
 • z V-przetłoczeniami,
 • z dekoracyjnymi aplikacjami.

Na uwagę zasługuje też bardzo bogata kolorystyka, począwszy od jednolitych barw, przez imitacje różnych gatunków drewna, po wzory kamieni naturalnych i ciekawe struktury. Ceny bram garażowych segmentowych mogą być nieco wyższe w przypadku modeli z dodatkowymi okienkami, ozdobnymi klamkami czy innymi detalami, które poprawiają ich wygląd oraz funkcjonalność.

Brama garażowa segmentowa – zalety

Brama garażowa segmentowa z napędem jest rozwiązaniem o bardzo wielu zaletach. Dzięki nim doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, gwarantując komfort i zachowując trwałość oraz estetyczny wygląd przez wiele lat. Do jej najważniejszych atutów można zaliczyć:

 • wygodny sposób otwierania, podczas którego brama segmentowa unosi się w górę i układa równolegle do płaszczyzny sufitu. W efekcie przestrzeń przed garażem i w jego wnętrzu nie jest zajęta przez otwarte skrzydła. Jest to szczególnie praktyczne w przypadku garaży ulokowanych blisko ogrodzenia,
 • dowolny system otwierania – ręczny lub automatyczny, za pomocą pilota. W tym drugim przypadku brama garażowa segmentowa z napędem może być otwierana lub zamykana z wnętrza pojazdu. Jest to szczególnie komfortowe podczas deszczu,
 • zabezpieczenie antywłamaniowe w postaci kombinacji zamka i rygla,
 • doskonała izolacja przed utratą ciepła z wnętrza domu, a także przed dźwiękami z zewnątrz.

Dlaczego obowiązkowym wyposażeniem garażu powinna być brama garażowa segmentowa z napędem? Cena adekwatna do jakości, komfort użytkowania, bezpieczeństwo i trwałość materiałów, a także wyjątkowa estetyka to najważniejsze argumenty, które skłaniają do wyboru bram segmentowych Krispol.

Wypełnij i wyślij krótki formularz, a my oddzwonimy.

  O co chcesz spytać?
  Wczytaj plik (opcjonalnie):