Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Poradnik

Budowa i remont domu to zazwyczaj bardzo kosztowne przedsięwzięcia. Osoby, które decydują się na ich wykonanie, zazwyczaj zastanawiają się, jak zaoszczędzić na tego typu inwestycji. Pojawia się wówczas pytanie, czy warto zainstalować tanie okna?

Czytaj dalej

Dźwiękoszczelne okna są najbardziej popularne w obszarach miejskich, gdzie poziom hałasu jest najwyższy. W dużym stopniu pozwalają zniwelować nieprzyjemne odgłosy dochodzące z ulicy. Sprawdź, czym są okna dźwiękoszczelne i jakie powinny mieć właściwości.

Czytaj dalej

Dzięki producentom profili okiennych takim jak Schüco, technologia okien jest znacznie lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego inwestycja w energooszczędne okna szybko się zwraca.

Czytaj dalej

Zakup okien jest bardzo ważnym etapem w budowie domu. Na rynku dostępne są różne rodzaje stolarki okiennej różniące się materiałem z jakiego są wykonane, ilością szyb, okuciami, funkcjami.

Czytaj dalej

Budownictwo pasywne w Polsce to wciąż nowość, która cieszy się jednak coraz większym zainteresowaniem. Dom pasywny to taki budynek, w którym wykorzystano szereg rozwiązań technologicznych w celu znacznego ograniczenia zużycia energii.

Czytaj dalej

Wybierając stolarkę okienną do swojego domu, wiele osób zastanawia się, które okna są lepsze: dwuszybowe czy trzyszybowe. Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka oczywista, jak mogłoby się to wydawać.

Czytaj dalej

Kolorystyka okien wpływa na wygląd całego budynku oraz wystrój wnętrz. Okna powinny współgrać wizualnie przede wszystkim z elewacją domu oraz pokryciem dachowym.

Czytaj dalej

Gdy konieczna jest wymiana okien na nowe lub chcesz zamontować dodatkowe elementy, należy wówczas przeprowadzić ich pomiar. Wstępnie taką czynność możesz wykonać samodzielnie. Sprawdź, jak prawidłowo zmierzyć okna.

Czytaj dalej

Czujesz jak od okna ciągnie zimne powietrze? A może czujesz frustrację z powodu odchodzącej z okien farby? Powodów, które wpływają na podjęcie decyzji o wymianie okien potrafi być wiele.

Czytaj dalej

Stolarka okienna może być wykonana z różnych materiałów. Najczęściej prywatni inwestorzy zastanawiają się nad dwoma wariantami: oknami PCV i aluminium.

Czytaj dalej