Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Poradnik

Idealne drzwi tarasowe to takie, które cechuje wysoka funkcjonalność. Ponadto wyróżnia je nowoczesny i interesujący design. Są również łatwe w montażu, a także gwarantują wysoką trwałość. Sprawdź, który typ drzwi tarasowych spełnia wszystkie te wymagania i wybierz właściwie.

Czytaj dalej

Decydując się na system tarasowy, stajemy przed wyborem między systemem HST a systemem PSK. Oba rozwiązania oferują unikalne zalety, od maksymalizacji dostępu do światła naturalnego, przez wygodę użytkowania, po doskonałą izolację termiczną i akustyczną. 

Czytaj dalej

Okna narożne to często spotykane rozwiązanie w nowoczesnej architekturze. Ich wykorzystanie pozwala lepiej zagospodarować dostępne przestrzenie i uzyskać oryginalny efekt wizualny.

Czytaj dalej

Okna stanowią wizytówkę naszych domów, pełniąc zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne. Odpowiednio dobrane i utrzymane nie tylko dodają uroku budynkom, ale także gwarantują komfort oraz efektywność energetyczną wewnątrz pomieszczeń.

Czytaj dalej

To, czy decydujesz się na szprosy w oknach, czy też nie, może wpłynąć na wygląd i funkcjonalność okien oraz na estetykę budynku. Przedstawimy zarówno zalety, jak i wady stosowania szprosów w oknach, aby łatwiej było Ci podjąć trafną decyzję.

Czytaj dalej

Budowa i remont domu to zazwyczaj bardzo kosztowne przedsięwzięcia. Osoby, które decydują się na ich wykonanie, zazwyczaj zastanawiają się, jak zaoszczędzić na tego typu inwestycji. Pojawia się wówczas pytanie, czy warto zainstalować tanie okna?

Czytaj dalej

Dźwiękoszczelne okna są najbardziej popularne w obszarach miejskich, gdzie poziom hałasu jest najwyższy. W dużym stopniu pozwalają zniwelować nieprzyjemne odgłosy dochodzące z ulicy. Sprawdź, czym są okna dźwiękoszczelne i jakie powinny mieć właściwości.

Czytaj dalej

Dzięki producentom profili okiennych takim jak Schüco, technologia okien jest znacznie lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego inwestycja w energooszczędne okna szybko się zwraca.

Czytaj dalej

Zakup okien jest bardzo ważnym etapem w budowie domu. Na rynku dostępne są różne rodzaje stolarki okiennej różniące się materiałem z jakiego są wykonane, ilością szyb, okuciami, funkcjami.

Czytaj dalej

Budownictwo pasywne w Polsce to wciąż nowość, która cieszy się jednak coraz większym zainteresowaniem. Dom pasywny to taki budynek, w którym wykorzystano szereg rozwiązań technologicznych w celu znacznego ograniczenia zużycia energii.

Czytaj dalej