Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Drzwi tarasowe – przesuwne PVC i ALU

Energooszczędne drzwi tarasowe lub balkonowe sprawią, że będziemy mogli rozkoszować się widokiem na nasz ogród, nie martwiąc się przy tym o rachunki za ogrzewanie. Poza tym, dzięki specjalnym rozwiązaniom, zwiększą bezpieczeństwo domowników i ochronę przed włamaniem.

System przesuwny Schuco ThermoSlide

Schuco ThermoSlide

Schuco ThermoSlide

To energooszczędny system drzwiowy podnoszono-przesuwny wykonany z tworzywa PVC. Duża powierzchnia pozwala na stworzenie estetycznego efektu ogrodu zimowego, pięknie łącząc wnętrze domu z tarasem lub patio. Jednak najważniejsze jest to, że pomimo dużych rozmiarów przeszklonej powierzchni, drzwi Schüco ThermoSlide wykazują rekordowo niski wspbółczynnik przenikalności cieplnej, doskonale chroniąc wnętrze przed wychłodzeniem.

Poza tym, montaż tego systemu to prawdziwa inwestycja. Nie tylko pozwoli na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, lecz również zwiększy wartość nieruchomości.

System przesuwny Schüco EasySlide

 Schüco EasySlide

Schüco EasySlide

Drzwi Schüco EasySlide zapewniają podwyższony komfort użytkowania pomieszczeń mieszkalnych. Niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że wnętrze budynku utrzymuje przyjemną temperaturę, co przekłada się nie tylko na wygodę domowników, ale też zdecydowanie niższe opłaty. Dzięki drzwiom Schüco EasySlide dom praktycznie „dopasowuje się” do temperatury panującej za oknem.

Drzwi Schüco EasySlide gwarantują też podwyższoną ochronę przeciwwłamaniową, a oprócz tego dostępne są w wielu różnych wariantach – zarówno konstrukcyjnych, jak i kolorystycznych.

System przesuwny Yawal DP 180

System DP 180

System DP 180

System drzwi podnoszono-przesuwnych Yawal to rozwiązanie stworzone z myślą o Twoim komforcie oraz oczywiście – oszczędnościach. Budowa systemu DP 180 pozwala na znacznie obniżenie strat energii cieplnej, zapewniając tym samym ochronę przed zimnem, wiatrem, opadami atmosferycznymi, a także nadmiernym nasłonecznieniem.

System DP180 można montować w obiektach budownictwa mieszkaniowego i budynkach użyteczności publicznej.

SCHÜCO CT70 HS : Drzwi podnośno-przesuwne

Schüco HS Thermoslide

Schüco HS Thermoslide

Przemyślana budowa wielokomorowego profilu z tworzywa sztucznego, głębokość zabudowy 70 mm oraz ciepłe szyby zespolone pozwalają systemowi Corona CT70 HS osiągnąć bardzo dobrą izolacyjność cieplną uzyskiwaną w nowoczesnych konstrukcjach okiennych (Uw <= 1,4 W/m2K). Próg drzwi ponośno-przesuwnych jest termicznie izolowany, co oznacza termiczne odzielenie strony zewnętrznej i wewnętrznej. Innowacyjny system uszczelnień gwarantuje maksymalną ochronę przed wiatrem, szczelność na przenikanie wody opadowej oraz optymalną izolację akustyczną. Sprawdzony system okuć spełnia najwyższe wymagania dotyczące ochrony antywłamaniowej.
Włączenie systemu Corona CT70 HS do koncepcji kolorystycznej Corona zapewnia komfort w projektowaniu architektonicznym. Asortyment profili Corona CT70 HS dostępny jest w 17 wariantach kolorystycznych, w wersji okleinowanej jedno- lub dwustronnie.

Schüco CT70 PASK : Drzwi uchylno-przesuwne

Schüco CT70 PASK (HKS)

Schüco CT70 PASK (HKS)

Schüco Corona CT70 PASK to rozwiązanie łączące funkcjonalność drzwi przesuwnych z możliwością uchylania skrzydeł. W momencie otwierania skrzydła zawieszone na rolkach łożyskowanych na kulkach delikatnie wysuwają się z ramy i są przesuwane równolegle do ściany na sąsiednie przeszklenia stałe – w lewo lub w prawo, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić wewnątrz pomieszczenia wiele miejsca. Drzwi Schüco Corona CT70 PASK pomagają rozświetlić wnętrza, chroniąc je jednocześnie przed negatywnymi wpływami otoczenia. Niezawodny system z dwoma poziomami uszczelnień na całym obwodzie zapewnia pewną ochronę przed wiatrem, zimnem i hałasem. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości uszczelek EPDM drzwi ze standardową szybą Ug= 1,1 W/m2K uzyskują najlepsze w klasie drzwi przesuwnych parametry szczelności na wodę opadową i przenikalności cieplnej na poziomie Uw= 1,4 W/m2K. Optymalną stabilność i sztywność drzwi zapewnia zwiększona głębokość zabudowy 70 mm oraz solidne obwodowe wzmocnienia stalowe. Okucia mocno przykręcone do stali są przeszkodą trudną do pokonania. System może osiągać klasę antywłamaniową do WK2 włącznie.