Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Drzwi tarasowe

Energooszczędne drzwi tarasowe lub balkonowe sprawią, że będziemy mogli rozkoszować się widokiem na nasz ogród, nie martwiąc się przy tym o rachunki za ogrzewanie. Poza tym, dzięki specjalnym rozwiązaniom, zwiększą bezpieczeństwo domowników i ochronę przed włamaniem.

System przesuwny Schuco ThermoSlide

Schuco ThermoSlide

Schuco ThermoSlide

To energooszczędny system drzwiowy podnoszono-przesuwny wykonany z tworzywa PVC. Duża powierzchnia pozwala na stworzenie estetycznego efektu ogrodu zimowego, pięknie łącząc wnętrze domu z tarasem lub patio. Jednak najważniejsze jest to, że pomimo dużych rozmiarów przeszklonej powierzchni, drzwi Schüco ThermoSlide wykazują rekordowo niski wspbółczynnik przenikalności cieplnej, doskonale chroniąc wnętrze przed wychłodzeniem.

Poza tym, montaż tego systemu to prawdziwa inwestycja. Nie tylko pozwoli na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie, lecz również zwiększy wartość nieruchomości.

System przesuwny Schüco EasySlide

 Schüco EasySlide

Schüco EasySlide

Drzwi Schüco EasySlide zapewniają podwyższony komfort użytkowania pomieszczeń mieszkalnych. Niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że wnętrze budynku utrzymuje przyjemną temperaturę, co przekłada się nie tylko na wygodę domowników, ale też zdecydowanie niższe opłaty. Dzięki drzwiom Schüco EasySlide dom praktycznie “dopasowuje się” do temperatury panującej za oknem.

Drzwi Schüco EasySlide gwarantują też podwyższoną ochronę przeciwwłamaniową, a oprócz tego dostępne są w wielu różnych wariantach – zarówno konstrukcyjnych, jak i kolorystycznych.

System przesuwny Yawal DP 180

System DP 180

System DP 180

System drzwi podnoszono-przesuwnych Yawal to rozwiązanie stworzone z myślą o Twoim komforcie oraz oczywiście – oszczędnościach. Budowa systemu DP 180 pozwala na znacznie obniżenie strat energii cieplnej, zapewniając tym samym ochronę przed zimnem, wiatrem, opadami atmosferycznymi, a także nadmiernym nasłonecznieniem.

System DP180 można montować w obiektach budownictwa mieszkaniowego i budynkach użyteczności publicznej.