Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Okna PVC

Przedstawiamy Państwu krótki przegląd najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych systemów okiennych, okienno-drzwiowych, przesuwnych na profilach Schüco. W zależności od wymagań ciepłochronnych, charakteru budynku i jego przeznaczenia, każdy z Państwa znajdzie system odpowiedni dla siebie. Dla nowoczesnego budownictwa energooszczędnego i pasywnego proponujemy Państwu okna i drzwi balkonowe w systemach Schüco CT70 CAVA, Schüco SI82, ALU INSIDE oraz drzwi przesuwne w systemie Schüco CT70 PASK i HS z niskim progiem.

SYSTEMY OKIENNE PVC FIRMY SCHÜCO

Schüco CT70CLASSIC , RONDO – Inteligentny system oszczędzania energii

CT70Rondo

Schüco CT70 Rondo

Oszczędzanie energii jest jednym z najbardziej aktualnych i ważnych tematów naszego wieku. Jest to temat, na który możesz mieć wpływ również ty. Firma Schüco oferuje Tobie szerokie możliwości oszczędności cennej energii – na której skorzysta także twój portfel. Poprzez zastosowanie odpowiedniej kombinacji profilu ramy , uszczelek i specjalnego szkła izolacyjnego osiągasz maksymalne wartości izolacji cieplnej. Już standardowe modele okien Schüco oferują ogromną oszczędność energii w porównaniu ze starymi oknami i spełniają wymagania odnośnie oszczędności energii. System z tworzywa sztucznego Corona CT70 Rondo z uszczelką przylgową wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu oraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego. Włączenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwość wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersalną.

Schüco CT70 CAVA – system pięciokomorowy z możliwością zastosowania szyb o współczynniku Ug=0,5 W/m2K

CT70CAVA

Schüco CT70 CAVA

Wraz z wprowadzeniem systemu Corona CT70 pojawiło się na rynku wyjątkowo atrakcyjne okno. Szeroki asortyment skrzydeł okiennych o zróżnicowanych kształtach umożliwia dopasowanie wyglądu ramy okna do własnych upodobań. W szczególności okno o przesuniętych płaszczyznach profili i zmiennym konturze skrzydła przyciąga uwagę swą elegancją i lekkością. Wąskie profile potęgują wrażenie lekkości, a jasnoszare, niemal niewidoczne uszczelki nie zakłócają doskonałych proporcji okna. System z tworzywa sztucznego Corona CT70 Cava z uszczelką przylgową wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu oraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego. Włączenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwość wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersalną.

Schüco CT70 CLASSIC – prosty i nowoczesny design, dobra izolacyjność cieplna

CT70Classic

Schüco CT70Classic

Możliwe jest zastosowanie szyb spełniających różnorodne oczekiwania co do parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, a także stopnia zabezpieczenia przed włamaniem. W systemie Corona CT70 szyba jest osadzona głęboko, co sprawia, że jej wewnętrzne obramowanie jest niewidoczne. System Schüco CT70 wyróżniają głębokie 70 milimetrowe profile o konstrukcji pięciokomorowej. Zastosowano je po to, by przy dużej sztywności okna uzyskać optymalną izolacyjność cieplną i w ten sposób zminimalizować koszty ogrzewania. System z tworzywa sztucznego Corona CT70 Classic z uszczelką przylgową wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu oraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego. Włączenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwość wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersalną.

Schüco Living – system okienny dla najbardziej wymagających użytkowników

Schüco LivIng wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu, bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i wzornictwa. Dzięki głębokości zabudowy 82 mm i izolacyjności cieplnej, aż do standardu pasywnego, posiada wszystkie właściwości wymagane dla przyszłościowych okien energooszczędnych. Nowa technologia uszczelniania oferuje skuteczną ochronę przed przeciągami, wilgocią i hałasem – przez cały okres użytkowania okna. Jakość „Made in Germany” i ochrona przed włamaniem do klasy RC 2 to kolejne argumenty przemawiające za wyborem okien z PVC Schüco LivIng.

  • 7-komorowy system okienny o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Współczynnik przenikania ciepła ramy od 0,96 W/(m²K)
  • Dopasowany do potrzeb budownictwa pasywnego, wg ift Rosenheim
  • Z dwoma lub trzema płaszczyznami uszczelnienia
  • Szerokie możliwości projektowe

Schüco ALU INSIDE – OKNA PASYWNE

System okien z PVC Schüco LivIng Alu Inside wyróżnia brak wzmocnień stalowych i doskonała izolacyjność termiczna. Wykorzystano w nim unikalną technologię scalania PVC z wysokiej jakości aluminium, które zapewnia stabilność i dodatkowo redukuje straty cieplne. Podstawową zaletą jest umieszczenie wzmocnień aluminiowych ze stopu wysokiej jakości, wewnątrz profili. Gładka powierzchnia aluminium odbija ok. 90% promieniowania cieplnego.

  • System okienny zgodny z wymaganiami budownictwa pasywnego. Współczynnik przenikania ciepła ramy Uf od 0,79 W/(m²K)
  • System ze środkową uszczelką i trzema płaszczyznami uszczelnienia zapewnia optymalną ochronę przed wiatrem, zimnem i wilgocią
  • Zwiększona głębokość zabudowy zapewnia większe bezpieczeństwo i odporność na włamanie