Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Nawiewniki okienne sterowane ręcznie

Nawiewniki okienne są doskonałym sposobem na zapewnienie przepływu powietrza wszędzie tam, gdzie zastosowana wentylacja nie jest dostatecznie wydajna. Ten element działa praktycznie cały czas, zapewniając stały przepływ świeżego powietrza w każdym pomieszczeniu, nawet wtedy, gdy okna są szczelnie zamknięte.

Kiedy można stosować nawiewniki? Zdecydowanie wtedy, gdy mamy w budynku pomieszczenia dla których istotny jest stały przepływ powietrza, jak choćby kuchnia czy też łazienka. A jak działa system nawiewników? To naprawdę proste – same nawiewniki zakłada się w przestrzeniach, gdzie powietrze jest naprawdę czyste, a następnie jest ono transportowane do pomieszczeń takich jak WC czy kuchnia. Co ważne, Nie ma tu znaczenia czy jest to wentylacja grawitacyjna, typu hybrydowego bądź też mechaniczno-wywiewnego.

nawiewniki do okien sterowane ręcznie

Informacje i ceny

Atutem firmy Mielczarek jest wieloletnie doświadczenie – funkcjonujemy na rynku od 1991, co czyni nasze przedsiębiorstwo jednym z najbardziej znanych w tej branży. Zapraszamy do zapoznania się z sekcją „Realizacje” na naszej stronie, gdzie znaleźć można dotychczasowe projekty w jakich mieliśmy okazję uczestniczyć.

W ofercie firmy Mielczarek znajduje się szeroki wybór nawiewników w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nasi eksperci służą profesjonalnym doradztwem przy zakupie elementów wentylacji na potrzeby prywatne oraz firmowe. Działamy od projektu do efektu – kompleksowo pomożemy przy wyborze najlepszych nawiewników do danego budynku.