Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Automatyka do bram garażowych

Sprawna, niezawodna i wytrzymała automatyka do bram garażowych decyduje o funkcjonalności systemu zamykania wjazdu, tworząc integralne dopełnienie skrzydeł. Wybór odpowiedniego napędu powinien być uwarunkowany cechami takimi jak parametry bramy garażowej oraz producent. Proponujemy napędy do bram garażowych firmy Nice, sprawdzone przez wielu użytkowników w ciągu wielu lat eksploatacji.

Niezawodne rozwiązania od Nice

Nice jest włoską firmą założoną w 1993 roku. Powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku związane z intensywną produkcją i wzrostem popularności bram garażowych. Profilem produkcji Nice jest nie tylko asortyment napędów do bram, ale też automatyka domowa, a w szczególności produkty przeznaczone dla systemów smart home i home security. Nice dostarcza też elementy systemów parkingowych, bezprzewodowe systemy alarmowe oraz systemy bezpieczeństwa. Mottem firmy jest „świat bez barier”.

Napędy do bram garażowych uchylnych czy segmentowych są efektem wielu lat badań, prowadzonych w trzynastu ośrodkach badawczo-rozwojowych firmy, a także wymagających testów sprawności i bezpieczeństwa. Dostępne w kilku wariantach napędy łączą najnowszą technologię, niezawodność i łatwość użytkowania z innowacyjnością i nowoczesnym wzornictwem.

Linia Spin

Spin jest jedną z sześciu linii produktów oferowanych przez firmę Nice do bram garażowych. Obejmuje zestawy automatyki, w których skład wchodzą siłowniki o napędzie paskowym o sile uciągu od 550 do 1000 N. Możliwości techniczne poszczególnych siłowników są dostosowane do obsługi bram o minimalnej powierzchni od 2 do 8,0 m² (model SPIN 11 ERA FLOR) oraz maksymalnej do 13,0 m² (model SPIN22BDKCE).

Mechanizm bramy garażowej ma wbudowaną elektronikę z prostym systemem programowania oraz szereg przydatnych funkcji. Dodatkowym atutem jest technologia BLUEBUS, która umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych takich jak lampy czy fotokomórki. Na uwagę zasługuje też system zabezpieczeń, który informuje o niesprawności mechanizmu i automatycznie wykrywa przeszkody. Dodatkowy akumulator gwarantuje działanie mechanizmu nawet przy braku zasilania z sieci.

Nice Linia Spin

Nice Linia Spin

Linia Shel

Linia Shel obejmuje dwa zestawy siłowników z napędem łańcuchowym. Są one przeznaczone do mniejszych bram ze względu na maksymalny uciąg 600 oraz 750 N. Maksymalna powierzchnia bramy, jaką mogą obsługiwać, wynosi 11 m2. Siłowniki elektromechaniczne są wyposażone w pojedynczą prowadnicę o długości 2850 mm. Charakteryzuje je szybki montaż oraz możliwość łatwego programowania za pomocą jednego przycisku.

Napęd bramy garażowej Shel jest wyposażony w niezawodny, cichy silnik niskonapięciowy 24 V z zabezpieczeniem w postaci wyłącznika krańcowego. Dzięki automatycznemu wykrywaniu przeszkód mechanizm jest chroniony przed przeciążeniem. Systemem steruje centrala umożliwiająca między innymi częściowe otwieranie i zamykanie bramy oraz autodiagnostykę.

Nice SHEL 75 - napęd do bram garażowych

Nice SHEL 75 – napęd do bram garażowych

Linia Spy

Spy to najnowsza linia siłowników marki Nice. Są one przeznaczone głównie do bram posesyjnych, chociaż sprawdzą się też w przypadku bramy garażowej o powierzchni od 2 do 10 m² (model SPY650BDKCE o uciągu 650 N) lub 12,5 m² (model PY800BDKCE o uciągu 800 N).

Siłowniki Spy wyróżnia napęd zębatkowy zamontowany w szynie pociągowej. Atutem tego modelu jest szybka praca, dzięki czemu brama garażowa otwiera się w czasie około 8,5 s. Każdy siłownik z tej linii jest też energooszczędny, bezpieczny dla środowiska i niewrażliwy na awarie zasilania.

Nice SPY650HSBDKCE - zestaw automatyki do bram garażowych

Nice SPY650HSBDKCE – zestaw automatyki do bram garażowych

Napędy do każdego typu bramy garażowej

Oferta produktów Nice jest bardzo wszechstronna. Poszczególne modele różnią się konstrukcją i uciągiem. Dzięki temu mogą być montowane w małych i dużych bramach garażowych, a także w bramach posesyjnych. Są wśród nich bezpieczne i niezawodne napędy do bram garażowych segmentowych, uchylnych, a także napęd boczny do bramy garażowej.

Każdy produkowany przez Nice napęd bramy garażowej wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością działania. Decydują o tym zastosowane materiały oraz innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym do minimum ograniczono zacinanie się czy zagrożenia bezpieczeństwa użytkowania. Ponadto są to rozwiązania energooszczędne, co ma szczególne znacznie w dobie dbania o środowisko naturalne i ograniczaniu kosztów utrzymania domu.

Wypełnij i wyślij krótki formularz, a my oddzwonimy.

    O co chcesz spytać?
    Wczytaj plik (opcjonalnie):