Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Drzwi i bramy

Brama wjazdowa, podobnie jak drzwi wejściowe, bardzo często są pierwszą rzeczą, po której oceniamy dom, a tym samym - jego właścicieli. Warto zatem poświęcić nieco czasu na ich wybór oraz skorzystać z usług sprawdzonego i doświadczonego producenta, który zapewni nam drzwi i bramy o niepowtarzalnym wyglądzie.

Ale wygląd to oczywiście nie wszystko. Firma Mielczarek Okna & Drzwi oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, między innymi drzwi wejściowe producenta Yawal, drzwi Schuco oraz bramy garażowe i przemysłowe. Wszystkie drzwi zostały wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii, dzięki czemu nie tylko doskonale współgrają z nowoczesną architekturą, ale są również wytrzymałe i stanowią doskonałe zabezpieczenie każdego domostwa.

Drzwi wejściowe Schüco stanowią wizytówkę każdego domu. Odpowiednio dobrane, najlepiej podkreślają jego indywidualny styl i charakter.

Czytaj dalej

System ten to nowoczesność, lekkość i ponadczasowa elegancja. Kompozycja, kolor oraz zastosowany materiał sprawia, że drzwi doskonale wpisują się w panujące na rynku trendy estetyczne oraz architektoniczne.

Czytaj dalej

System drzwi podnośno-przesuwnych z tworzywa sztucznego oraz aluminiowe. Dzięki potrójnej izolacji cieplnej progu drzwi podnośno-przesuwnych i izolacji cieplnej wzmocnienia ościeżnicy osiąga się doskonałą izolację cieplną i bardzo korzystny przebieg izoterm.

Czytaj dalej

Oferujemy wysokiej klasy wypełnienia drzwiowe, będące eleganckim uzupełnieniem drzwi wejściowych. Produkty naszej firmy zapewnią Państwu bardzo wysoki poziom izolacji termicznej oraz ciekawe i bogate wzornictwo, które można dostosować do własnych potrzeb. Nasze wypełnienia drzwiowe doskonale spisują się zarówno w budynkach o klasycznym wyglądzie, jak i przestrzeniach ujmujących nowoczesnością.

Czytaj dalej