Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Okna energooszczędne

Okna energooszczędne zostały stworzone po to, żeby zapobiegać utracie ciepła z pomieszczenia. Tego rodzaju okna mają kilka pakietów szybowych oraz framugi zapobiegające przedostawaniu się do wnętrza zimnego powietrza. Okna energooszczędne mają wiele zalet, ale pod jednym warunkiem – muszą być wysokiej jakości. Dlatego decydując się na budownictwo pasywne, najlepiej wybierać modele sprawdzonych firm, co do których możemy mieć pewność, że spełniają wszystkie normy.

Okna Schüco Living – doskonały bilans energetyczny

Okna Schüco Living zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal, począwszy od uszczelek, a skończywszy na pakietach szybowych. Te wyjątkowe systemy okienne będą spełniały swoje zadanie przez minimum 30 lat. Wszystko dzięki temu, że do produkcji detali okiennych użyto materiału EPDM, syntetycznego kauczuku wykorzystywanego między innymi w przemyśle lotniczym oraz medycznym. To właśnie on sprawia, że gumowe elementy pakietów starzeją się znacznie wolniej i na długo zachowują swoje właściwości.

 

 

 

 

 

Okna Schüco mają doskonałe właściwości akustyczne. Pakiety szybowe w połączeniu z zastosowanymi uszczelkami z syntetycznego kauczuku doskonale tłumią wszystkie dźwięki z zewnątrz, co sprawia, że świetnie spiszą się nawet w takich pomieszczeniach, jak pokój dziecięcy.

 

 

 

 

Technologia okien Schüco zapewnia również podwyższoną ochronę przeciwwłamaniową oraz oczywiście doskonały bilans energetyczny. Na uwagę zasługuje także projekt okien. Piękny ponadczasowy design oraz możliwość wyboru profilu z ponad 200 kolorów gwarantują, że ten model będzie pasował do każdego budynku.

Okna aluminiowe Yawal

Okna i systemy okienno-drzwiowe Yawal mogą pochwalić się wyjątkowo wysoką szczelnością, a tym samym izolacyjnością termiczną. Decydując się na wyroby tej marki, możemy mieć pewność, że w naszym domu zawsze będzie panowała optymalna temperatura. Co więcej, okna energooszczędne Yawal doskonale chronią także przed wilgocią i zanieczyszczeniami, a przy tym świetnie tłumią dźwięki z zewnątrz.

Okno energooszczędne TM 102HI

TM 102HI profil YawalTo system okienny z izolacją termiczną stworzony z myślą o tworzeniu konstrukcji okiennych o dużych gabarytach. Dzięki specjalnie zaprojektowanym profilom aluminiowym TM 102HI pozwala na wstawianie nowoczesnych typów okien, drzwi oraz witryn, które gwarantują doskonałe parametry cieplne, a przy tym niesamowicie wytrzymałej. To właśnie sprawia, że okna TM 102HI świetnie spiszą się nie tylko w prywatnym domu, ale również w biurach, sklepach i innych budynkach użyteczności publicznej. Rama okienna umożliwia montaż wszystkich pakietów dwu oraz trzyszybowych dostępnych w sprzedaży.

Ten system okienny nie tylko zapobiega utracie ciepła lub, w zależności od pory roku, przegrzewaniu się pomieszczenia, lecz również chroni przed wiatrem, hałasem, wilgocią i innymi czynnikami mogącymi zakłócić komfort korzystania z budynku. System TM 102HI jest też niezwykle uniwersalny, a innowacyjne rozwiązania projektowo-konstrukcyjne umożliwiają uzyskanie jednej płaszczyzny na linii aluminium-uszczelka.

Okno energooszczędne TM 77 HI

System okienny TM 77HI YawalSystem okienno-drzwiowy TM 77HI odznacza się wysoką izolacyjnością termiczną, zwiększonym bezpieczeństwem oraz świetnymi właściwościami akustycznymi, w tym również wiatroszczelnością. Zastosowanie go pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania oraz cieszyć się miłym i przytulnym wnętrzem niezależnie od pogody.

Wszystkie te właściwości zawdzięczają zastosowaniu przekładek pomiędzy profilami aluminiowymi, które znacznie zwiększają wszystkie parametry, a tym samym sprawiają, że okna Yawal są naprawdę niezawodne.

Co więcej, okna Yawal umożliwiają również stworzenie nowoczesnych, wielkopowierzchniowych aranżacji. Okna świetnie nadają się również do wykonania drzwi balkonowych o niskim progu, a także bez problemu łączą się z innymi systemami tej firmy.