Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Okna Winchester

Większość naszych klientów zamawiając okna PCV myśli, że mogą być one dostępne jedynie w tradycyjnej bieli. Tymczasem to nieprawda! W dzisiejszych czasach kolor okna może być bowiem dopasowany do twoich potrzeb. Doskonałym przykładem jest coraz popularniejszy w naszym kraju kolor winchester – czyli delikatny brąz, o lekko złotawym odcieniu, który przypomina drewno.

W naszej firmie również nie mogło zabraknąć okna w tym kolorze. Dlatego też, jeśli poszukujesz okien w ciepłej barwie, które będą prezentować się niezwykle efektownie i stylowo, odwiedź naszą galerię i skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy ci dodatkowych informacji. Jesteśmy bowiem przekonani, że okna w tym odcieniu to doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że twój dom będzie wyglądał doskonale.

O kolorze

Kolor winchester to barwa naturalna, przypominająca drewno dębowe o delikatnym, złotym odcieniu. Cieszy się rosnącą popularnością i coraz częściej wypiera tradycyjną biel okien. Nie ma w tym nic dziwnego – stolarka w tym kolorze prezentuje się efektownie i sprawia wrażenie wykonanej z drewna. Pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych budynków. Sprawdzają się również w przypadku domów wykonanych z drewna.

Kolor winchester nie blaknie, a zabrudzenia nie są na nim bardzo widoczne, co jest dodatkowym atutem. Ciepła barwa winchester prezentuje się doskonale nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz budynków, nadając wnętrzom przytulnego klimatu. Wystarczy spojrzeć na nasze realizacje by przekonać się, że jest to kolor, który warto wziąć pod uwagę.