Dostarczamy okna i drzwi w systemach firmy Schüco.
Energooszczędne, pasywne z PCV i aluminiowe.
  

Opinie

Bardzo pragnę podziękować ekipie montażystów, która w listopadzie 2016 wykonywała montaż okien w Gródkowie. Wykonanie usługi montażu wykonali sprawnie i w pełni profesjonalnie i jak do tej pory była to jedna z bardziej profesjonalnych ekip z którymi współpracowałem. Dziękuję za świetną pracę!!!!!!

Czytaj dalej

Firma Mielczarek wykonała usługę polegającą na wymianie wszystkich okien w budynku jednorodzinnym na okna 3-szybowe. Efekt to obniżenie kosztów ogrzewania o 15%. Polecam z uwagi na wysoką jakość okien jak również usługi. Włodzimierz (Bełchatów)

Czytaj dalej

Firma w 100% profesjonalna. Świadczy usługi na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek problemów – sprawy są rozwiązywane w szybkim tempie. Serdecznie polecam.

Czytaj dalej

Okna i okucia z tej firmy są bardzo dobrej jakości. Jako jedna z nielicznych oferuje możliwość zastosowania tzw niskiego progu w drzwiach balkonowych-nie musimy już się potykać przy wychodzeniu na balkon. Niski próg wymaga dokładnego montażu i większość firm unika go jak tylko może zniechęcając klientów na różne sposoby. Jest możliwość zastosowania szyb niestandardowych np chroniących przed hałasem, przed przegrzewaniem pomieszczeń czy też o bardzo dobrych właściwościach cieplnych. Kontakt z przedstawicielami jest bardzo dobry. Montaż również bardzo dokładny, czysty i sprawny, Moje uwagi w trakcie montażu były uwzględniane albo otrzymywałem jasne wytłumaczenie dlaczego coś jest tak robione a nie inaczej. Po jednym mieszkaniu zdecydowałem od razu wymienić okna w drugim. Jestem na razie bardzo zadowolony, chociaż nie potrafię nic powiedzieć o długoterminowych właściwościach-wymiana miała miejsce w czerwcu 2015.

Czytaj dalej

Okna przyjechały na czas, a montaż odbył się sprawnie. Sebastian B. (Florentynów)

Czytaj dalej